Bingo Tombala Giriş Adresi – Bingo Tombala Şikayet

Online tombala siteleri hakkında konuşmaya ve bu firmaları sizlere tanıtmaya devam ediyoruz. Tavsiye ettiğimiz firmalar elbette olacaktır ancak Bingo Tombala güvenilir mi? Sorusunu online dünyaya sorduğumuzda ne yazık ki bu sitenin pek de tavsiye edilmeyeceğini görmüş ve anlamış oluyoruz. Sektöre henüz yeni adım atan ve amatör bir yönetici kadrosu ile yoluna devam eden firma, bizlerden tam puan almayı başaramadı. Çok eksikleri var ve finansal konularda da hata yapmaya devam ediyorlar.

Güven vermeyen sitelerden bir tanesi ve kara listedeki yerini de almış durumda. Bu firmadan uzak durmanız kesinlikle lehinize olacaktır ve editörlerimizin görüşleri de bu yöndedir.

Bingo Tombala Yorumları

Bir firma hakkında bilgi almak adına kullanıcı yorumlarına da önem veriyor ve özellikle göz atmayı tercih ediyoruz. Bingo Tombala yorumları şeklinde bir arama neticesinde karşımıza çok fazla yorum çıktı ve genel olarak olumsuz olduğunu gördük bu üzücü bir durum ancak firma tüm bu yorumlara rağmen hata yapmaya devam ediyor ve kendini geliştirmek yerine amatörce hareket ediyor.

Kullanıcı yorumlarını sizler de inceleyebilirsiniz ve ne kadar haklı olduğumuzu somut bir şekilde tespit etmiş olacaksınız. Henüz yeni bir firma ve kısa bir süre sonra sektöre veda edecek izlenimi yaratıyorlar.

Bingo Tombala Şikayet Bildirimleri

Aktif olarak hizmet veren ya da çalışan bir canlı destek ekibine sahip değiller ve ne yazık ki insanlar şikayetlerini iletecek bir ekip bulamıyorlar. Bingo Tombala şikayet bildirimlerini incelemek ve kullanıcıların sıkıntılarını görmek isterseniz eğer online dünyadan yardım alabilirsiniz. Olumsuz yorumların yanı sıra sayısız şikayet var ve bu şikayetlerin çözümlenmemiş olması da en büyük eksiklerden bir tanesidir.

Tavsiye etmiyoruz çünkü üyeleri ile ilgilenmeyen ve daha da kötüsü onları önemsemeyen bir firma var karşımızda ve bu sorumluluk durumu da insanları siteden uzaklaştırmak adına yeterli olacaktır.

Bingo Tombala’ya Nasıl Kayıt Olabilirim?

Bingo Tombala kayıt formunu doldurarak süreci kısa süre içerisinde tamamlayabileceğinizi düşünüyorsanız eğer yanılıyorsunuz. Cep telefonlarınıza ya da mail adreslerinize bir bildirim gönderileceği dile getiriliyor ancak bu bildirim ne yazık ki günlerce ulaşmıyor. Az önce de ifade ettiğimiz gibi fazlasıyla amatör bir site ve bu da onları geri plana itiyor.

Kayıt olma işleminde bile sorun yaşıyorsunuz ve bu da firmanın hanesine eksi puan olarak yansıyor.

Bingo Tombala Güncel Adresi

Bingo tombala giriş butonu ile birlikte resmi siteyi ziyaret edebilir ve incelemelerinizi daha somut bir biçimde yapabilirsiniz. Bingo tombala güncel adresi ile birlikte yeni domain de aktif hale getirilmiş durumda ancak sık sık farklı sayfalarda yer almaları ne yazık ki güven kırıcı bir detay ve kullanıcıların da bu durumdan şikayetçi olduklarını görebiliyoruz.

Bingo Tombala’yı Tercih Etmeli miyim?

Bingo tombala, güven veren bir firma ne yazık ki değil. Yönetici kadrosu bu sektör hakkında bilgi sahibi değil ve bu da en önemli eksiklerden bir tanesidir. İnsanların ne istediğini ya da üyelerine karşı nasıl bir tutum sergilemeleri gerektiğini pek de iyi bilmiyorlar. Bize soracak olursanız eğer tercih etmemeniz gerekiyor çünkü henüz çok fazla eksikleri var ve bu eksikleri tamamlamadıkları takdirde arkalarında mağdur insan bırakmaya da devam edeceklerdir. Editörlerimizin yaptığı incelemeler neticesinde güven vermeyen bir firma olduğuna kanaat getirdik ve sizler de incelemelerinizi yaparsanız eğer bunu daha iyi anlayacaksınız.

Bingo Tombala Giriş Adresi – Bingo Tombala Şikayet” hakkında 1 yorum

  1. Adem Pekdemir

    Bingo tombala isimli firma ödememi yapmıyor! Banka havalesi yöntemi ile talep oluşturduğum 300 liram hesabıma geçmedi. Sürekli olarak bahana üretiyorlar. Ödemenin yapıldığını söylüyorlar ancak banka hesabımı incelediğimde böyle bir ödemenin olmadığını görüyorum. Güvenmeyin arkadaşlar ve mümkünse bu tür sitelerden tombala oynamayın çünkü paranızı gasp ediyorlar ve hesabımı da kapatmak ile tehdit ettiler.

Yorumlar kapalı.